Sera Kutlubey Kimdir? ( Zalim İstanbul Cemre Yılmaz Kimdir )

Sera Kutlubey Kimdir? ( Zalim İstanbul Cemre Yılmaz Kimdir )

Sizden gelen istekler üzerine Zalim İstanbul Dizisi Oyuncu Kadrosunda yer alan ve en çok merak ettiğiniz oyunculardan bir tanesi olan Sera Kutlubey yani Zalim İstanbul Dizisi Cemre Yılmaz karakteri kimdir? Kaç kilo, kaç yaşında, nereli, boyu kaç gibi dizi sever arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda en çok merak edilen soruların cevapları bu yazımızda ve hazırlamış olduğumuz videomuzda saklıdır. TV-izle.com olarak kullanıcılarımıza özel hazırladığımız videoları kaçırmamak için youtube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Sera Kutlubey Kimdir? ( Zalim İstanbul Cemre Yılmaz Kimdir )

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur.

Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamıştır ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

Sera Kutlubeyin Boyu 1 metre 67 santim, Kilosu 52'dir. Koç burcu olan güzel oyuncunun, Gözleri Kahverengi'dir.

Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında Kehribar dizisinde Leyla karakteri ile yaşamıştır. ardından aynı yıl içinde Babam ve Ailesi dizisinde Hasret karakteriyle rol almıştır.

2017'de İsimsizler dizisinde 8 kişilik askeri tim'de tek kadın olarak İstihbaratçı Seher karakterine çok başarılı bir şekilde hayat vermiştir.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Zalim İstanbul dizisinde Ailenin vicdanlı büyük kızı olan kendi isteği için değil de annesinin istediği için okumuş ve hemşire olmuş. Fakat çocukluğundan beri kalbi şarkı söylemek için çarpan, erkeklere karşı mesafeli bir duruşu olan, genç güzel bir kız olan Cemre Yılmaz karakterine hayat vermektedir.

Zalim İstanbul Canlı izle

Sera Kutlubey Kimdir? ( Video Sesli Anlatımlı )

 

Bu yazı 05 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar