Selahattin Paşalı Kimdir? Leke Dizisi Arda Yenilmez Kimdir?

Selahattin Paşalı Kimdir? Leke Dizisi Arda Yenilmez Kimdir?

Sayfamızda TV ekranlarına yeni başlayan dizilerin oyuncu kadrolarında yer alan ünlüleri tanıtmaya, paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bunlardan bir tanesi de Selahattin Paşalı. Genç oyuncu küçük yaşına rağmen kendini başarılı bir şekilde donatmış geleceğin oyuncuları arasında görülen ve gözle görülür seviyede başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Selahattin Paşalı Kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kaç ve hangi burc gibi bir çok soruya cevabı hem yazılı hemde videomuz ile paylaşıyoruz.

Selahattin Paşalı Kimdir? Leke Dizisi Arda Yenilmez Kimdir?

2 Şubat 1990 doğumlu olan Selahattin Paşalı Muğla'nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Yay burcu olan Paşalı, 1.85 boyunda ve 76 kilodur.

Sanatla haşır neşir olan oyuncu aynı zamanda prefesyonel olarak spor yapmaktadır. İngilizcesi oldukça iyi seviyede  olan oyuncu aynı zamanda basketbol, yüzme, masa tenisi, pilates gibi birçok sporla ilgilenmektedir.

Genç oyuncu 14 yaşında Darüşşafaka basketbol Spor Kulübü’ne transfer olmuş, Alt yapı boyunca basketbol takım kaptanlığı yapmıştır.

Budapeşte'de Sanat Yönetimi okuyan Paşalı, 2015 yılında dâhil olduğu Craft Tiyatro’da iki yıl oyunculuk eğitimi almıştır.

2017 yılının Şubat ayında Craft Tiyatro’nun 3 kadının hikâyesini anlatan “Yutmak” adlı oyununun proje ekibinde rol almıştır.

ilk oyunculuk tecrübesini yaşadığı Kalp Atışı dizisinde Alp karakteri ile kendini sevdiren Selahattin Paşalı,

2018’de Kanal D ekranlarına gelen Bir Umut Yeter adlı dizide Arda Özkan karakterini canlandırmıştır.

Günümüzde ekranlara yeni merhaba diyen Leke dizisi ile asi, kibirli, öfkeli genç bir adam. Özel bir üniversitede yıllardır iktisat öğrencisi. Halası Arda’ya annelik yapmış. Arda abisinin gölgesinde kalarak büyümüş. Abisinin yanında kendini bir hiç gibi hissediyor. Bu yüzden abisine karşı hep öfkeli durumda olan Arda Yenilmez karakterini canlandırıyor.

 

Bu yazı 27 NISAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar