Melis Sezen Kimdir? ( Leke Dizisi Yasemin Kimdir? )

Melis Sezen Kimdir? ( Leke Dizisi Yasemin Kimdir? )

Yaz dizilerinde yer alan oyuncular hakkında dizi severlerin yapacakları araştırmalara cevap niteliğinde oyuncu biyografileri paylaşmaya devam ediyoruz. Özellikle şu sıralar yayınlamakta olduğumuz güzel oyuncu Melis Sezen ile Çarpışma dizisinde yer alan güzel oyuncu Elçin Sangu arasında kıyaslama yapan dizinin fanları sosyal medyada yoğun bir şekilde 2 kızıl saçlı güzeli savunarak veya eleştirerek bu iki ismi de gündemde tutuyorlar diyebiliriz. Lafı daha fazla uzatmadan Melis Sezen Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında ve hangi burç'tur gibi bir çok soruya cevap aşağıda yazımızda ve videomuzda.

Melis Sezen Kimdir? ( Leke Dizisi Yasemin Kimdir? )

Melis Sezen, 2 Aralık 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur.

54 kilo ve 1 metre 69 santim boyunda olan güzel oyuncu Yay burcudur.

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünden mezun olmuştur.

Dans etmeyi çok seven güzel oyuncu ayrıca profesyonel olarakta dans etmektedir.

"Hayat Bazen Tatlıdır" dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Melis Sezen; Star Tv’de yayınlanan; baş rolünde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın yer aldığı "Siyah İnci" dizisinde Ebru karakterini canlandırdı.

2018 yılında "Tilki Yuvası", yine aynı yıl içinde "Dünya Hali", ve 2019 yılında "Mucize 2" Sinema filmlerinde de rol almıştır.

Son olarak Kanal D ekranlarında yeni başlayan Leke dizisinde; Kardeşi Murat'la birlikte yetimhanede büyüyen, ve kulakları duymayan kardeşinin ameliyatı için para biriktiren, ayrıca kardeşinin velayetini almak için çalışan güzel, zarif, duru fakat inatçı kişiliği olan, çalışkan, kararlı Yasemin Adıvar karakterini canlandırmaktadır.

 

Bu yazı 01 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar