Burak Sevinç Kimdir?

Yaz dizileri sezonuna hazırlık amacıyla Kanal D ekranlarının ilk kozu olan Leke dizisinde erkek baş röl oyuncusu Burak Sevinç Kimdir? Nereli, kaç yaşında, kaç kilo ve evli mi? gibi soruların yer aldığı ayrıca ilk oyunculuk kariyerinden tutun bu zamana kadar hangi dizilerde yer aldığına dair soruların cevapları bu sayfamızda ve hazırlamış olduğumuz videomuzda yer alıyor.

Burak Sevinç Kimdir Kimdir?

Leke dizisinde baş röl oynayan Burak Sevinç hakkında kısa kısa bilgiler aktarmak istiyorum.

Burak Sevinç 1 Nisan 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Boyu 1 metre 88 santim olan oyuncunun kilosu 80'dir. Koç burcu olan oyuncu evlidir ve Şirin Kılavuz adında eşi vardır.

Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Kanun, ud, keman ve gitar çalan Burak Sevinç; 2012 yılında rol aldığı "Babam" İçin dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Evli ve Öfkeli, Ben Onu Çok Sevdim ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde rol  alan Burak Sevinç; Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Söz dizisinin kadrosunda yer aldı ve Fethi karakterini canlandırdı. Söz dizisindeki performansıyla göz dolduran oyuncu Kanal D ekranlarında yeni başlayan Leke dizisinin baş rölünde, Kendinden emin, dikkat çekici, itibar sahibi, genç ve bekar bir iş adamı olan. Dışarıdan oldukça mesafeli görünen

Duygusallıkla uzaktan yakından bağı olan hiçbir şeyden hoşlanmıyor. Ayrıca Aile kavramına ve Aşka inanmayan, Kadınlara güvenmeyen Cem Yenilmez karakterine hayat vermektedir.

 

Bu yazı 30 NISAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar