Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat Kimdir?

KavunTV.com'dan herkese merhaba arkadaşlar, size bu sayfamda Aybüke Pusat hakkında bilgiler aktarmak istiyorum. Aybüke Pusat kimdir, kaç yaşında, kaç kilo, boyu kaç, nereli gibi bir çok sorunun cevabı bu sayfamızda ve videomuzdadır.

Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 1 metre 72 santim boyundadır ve 50 kilodur. İkizler burcu olan güzel oyuncunun gözleri kahverengidir.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünden mezun olmuştur.

Aybüke Pusat oyunculuk haricinde Bale, Piyano ve Dansla yakından ilgilidir.

2014 yılında katıldığı Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında üçüncü olmuştur. Bu dereceden sonra kendisine yapılan teklifleri değerlendiren Aybüke Pusat ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayınlandığında büyük ses getiren Medcezir dizinde "Elif" karakteriyle yaşadı.

2015 yılında başka bir iddialı yapımlardan olan "O Hayat Benim" dizisinde "Zeynep" karakterini,

2017 yılında "Familya" dizisinde "Su" karakterine başarılı bir şekilde hayat vermiştir.

Hemen ardından son dönemlerde en çok ses getiren projelerden bir tanesi olan "Söz" dizisinin kadrosuna "Doktor Bahar" karakteriyle katılmış ve kariyerinde önemli bir basamağa ulaşmayı başarmıştır.

Söz dizisinden sonra kısa bir süre "Show TV" ekranlarında yayınlanan "Şahin Tepesi" dizisinde yer almış fakat dizi yetersiz reytingin kurbanı olmuştur.

Son olarak Fox TV ekranlarında yeni başlayacak olan "Her Yerde Sen" dizisinde kiralayacağı daireyi Demir karakteriyle tesadüfen aynı anda kiralıyor ve zamanla Demir karakterine deli gibi aşık çok güzel bir kadın olan "Selin" karakterini canlandıracaktır.

Aybüke Pusat Kimdir? (Video)

 

Bu yazı 26 MAYıS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar