Artı TV Canlı izle - Canlı TV izle
Türkiye Azerbeycan Kıbrıs TV Kanalları

Artı TV

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Kanal Bilgileri

İsim Artı TV
Kategori Haber
Genel Merkezi Hollanda
İletişim info@artitv.tv
Telefon 00 (49) 221 96 46 30 31
Frekans Bilgileri Tüm Kanal Frekansları

"Tarafsız ve doğru haberin adresi Ötekileştirmeyen diliyle toplumun ortak sesi" Sloganı ile ziyaretçilerini karşılayan Artı TV Canlı izle sayfasındasınız hoş geldiniz. Türkiye'de yayın yapan önemli haber kanallarından bir tanesi olan Artı TV, 17 Mart 2017 tarihinde kurulmuştur.

Halkın geniş kitlesinden izleyici kitlesi bulunan kanalın yayın akışında bir çok tanınan ismi görmek mümkündür. Sadece siyaset değil kültür sanat, sağlık, ekonomi gibi konuların detaylıca ele alındığı programları izlemeniz mümkündür. Bir çok yerli ve yabancı akademisyenlerin programlarda yer aldığını ve ülke gündemine dair konuların tartışıldığı izlenmesi gereken bir kanaldır.

Artv Tv'de yayınlanan bazı programlar; Nazım Alpman'la gün başlıyor, Pınar Mansuroğlu'ya Haber Aktüel, Fehim Işık'la Artı Doğu, Aris Nalcı'yla Artı Avrupa, Özge Doğan'la Sokağın Ritmi, Ahmet Nesin'le Ustura, İbrahim Mayda'yla Sağlıklı Yaşam, Betin Güneş'le Pazar Konseri, Ayşe Çavdar'la Mevzu Ciddi, Nurseli Gözüaçık'la Gezen Bilir, Erk Acarer'le Haber Peşinde.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?Sponsor Bağlantılar