ARB 24 TV

< / > Sitene Ekle
Sitene ARB 24 TV Canlı izle Canlı Yayını ekle..

Azerbaycan'ın en kökli televizyon kanallarından bir tanesi olan Arb 24 TV'nin ilk kuruluş tarihi 2010 yılına dayanıyor fakat kurulduğu dönemde Türkel TV olarak yayın hayatına başlıyor ve ARB Medya Grubu haricinde yayınlarını yapmaktaydı. Bu süreçte kendisinden çok söz ettirmeyen kanal Arb TV bünyesine dahil olunca kanalın adı Arb 24 TV olarak revize edildi ve Azerbaycan'ın en çok izlenen Haber içerikli tematik kanalı olarak yerini aldı.

Sadece Azerbaycan özelinde haberlere yer verilmemekte birlikte Türk dünyasını yakından ilgilendiren her ne konu varsa kanalın çeşitli tartışma ve söyleyişi programlarında ele alınarak gündeme getirilmektedir.

Sitemizde ARB 24 TV Canlı izle servisimiz bu sayfa ile hayata geçmiştir. Sizde nerden isterseniz TV-izle.com a girerek sağ üst bölümde bulunan site içi arama kısmından veya Azerbaycan bayrağına tıklayarak azerice yayın yapan kanallardan seçip izleyebilirsiniz.

ARB 24 TV Yayın Akışı Programları:

ARB24 XƏBƏRLƏR, RƏSMİ VƏ SİYASİ XƏBƏRLƏR, Hİ-TECH, YERLİ MƏTBUATIN XÜLASƏSİ, BUSİNESS-ART, İDMAN, BİRJA VAXTI, ASAN VAXT, MALİYYƏ TEXNOLOGİYASI, AQRO BİZNES, MƏZƏNNƏ, MÜZAKİRƏ VAXTI, AQRO BİZNES ve BANK VAXTI gibi programlar ön plana çıkmaktadır.

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Sponsor Bağlantılar

Diğer Kanallar

Son Haberler

Gel Dese Aşk Canlı izle Gel Dese Aşk Canlı izle
Babil Canlı izle StarTV Babil Canlı izle StarTV
Cuma 20:00
Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane Canlı izle Kanal 7 Ayvaz Şef'le Mutfağım Şahane C...

Yapılan Yorumlar